סקר שביעות רצון

סקר שביעות רצון לקוחות / עובדים : 5 סיבות לשימוש בכלי הנכון בארגון

eSurvey הינה מפתחת פתרונות תוכנה לביצוע סקרים משובים מבחנים בקרות שירות וניתוח מהיר של הנתונים בעזרת דשבורד מנהלים.

אנו מחויבים לעזור לכם לנהל את המידע שלכם על ידי מתן תובנות באמצעות תוכנת הסקרים.
להלן חמש סיבות מדוע שימוש בכלים אלה הינם מהותיים להצלחת החברה שלך:

שיפור שביעות רצון הלקוחות: תוכנת סקרים משובים או בקרות שירות לקוחות / בקרות שירות עובדים יכולה לתרום רבות ליכולת של החברה להגדיל שביעות רצון של לקוחות החברה, eSurvey מאפשרת לך לאסוף תשובות בעלות ערך מהותי ממוקד ומיידי מהשטח, יכולת זו ומעניקה לך תובנות לגבי מה העובדים או הלקוחות אוהבים ומה לא. על ידי שימוש במידע זה, תוכלו לבצע שינויים במוצרים או בשירותים שישפרו את שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות.


הגדל את שימור הלקוחות: בעזרת תובנות שיתקבלו ממשובי לקוחות או משובי עובדים באמצעות תוכנת הסקרים, תוכלו לזהות תחומים שבהם הלקוחות עשויים להיתקל בבעיות ולטפל בהן באופן יזום וממוקד, על ידי טיפול מהיר בבעיות אלו, תוכל להגביר את שימור הלקוחות ולמנוע נטישה של לקוחות.

שיפור ושימור מעורבות עובדים: סקר שביעות רצון עובדים / משובי עובדים מספקים פלטפורמה לעובדים להביע את דעותיהם, חששותיהם צרכיהם והצעותיהם. שימוש במשובי עובדים יכול לעזור להגביר את מעורבות העובדים דבר שיגרום להם להרגיש מוערכים, מעורבים, מהותיים וחלק מלב הפעילות של הארגון. עובדים מעורבים הם פרודוקטיביים יותר וכתוצאה מכך ישנו פחות סיכוי לתחלופה גבוהה בכוח האדם.

זיהוי תחומים לשיפור: גם משובי לקוחות וגם סקרי שביעות רצון עובדים מספקים תובנות חשובות לגבי תחומים שבהם הארגון יכול להשתפר בהם. על ידי זיהוי תחומים אלה ונקיטת פעולה, תוכל לשפר את ביצועי החברה שלך ולהגדיל את ההכנסות.

להישאר תחרותיים: שימוש בתוכנת משובי לקוחות, בקרות שירות, ביצוע בקרות שירות וסקרי עובדים הופך חשוב יותר ויותר בנוף העסקי המאוד תחרותי של היום. שימוש בכלים אלו יבטיחו לכם שהמידע שקיים בשטח נאסף מהשטח ועובר למנהלי הארגון לצורך קבלת החלטות על בסיס מידע ולא בסיס השערה, בכך תוכלו להשיג את היתרון התחרותי ולמצב את החברה גם כלפי חוץ וגם כלפי פנים בתור ארגון אשר יודע לספק פתרונות מוצרים או שירותים באיכות גבוהה המגובה ברמת שירות גבוהה ועובדים המהווים חלק מהותי בתהליך לטווח ארוך.

לסיכום, שימוש בתוכנת משובי לקוחות וסקרי עובדים הוא חיוני עבור כל עסק שרוצה להצליח בשוק של היום. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על איך אנחנו יכולים לעזור לחברה שלך להשתמש בכלים הנכונים ביותר לארגון שלך.